تبلیغات
شاخه طوبی

شاخه طوبی
سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنم 
نویسندگان

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا؛ امروز هوای تهران چنان مردم شهر خاکستری را غافلگیر کرد که تصور این بارش در این ماه از سال برای کسی قابل باور نبود. اگرچه در روزهای گذشته شاهد بارندگی بودیم اما بارشی که به گفته پرویز رضا زاده مدیرکل پیش بینی آب و هوای کشور باعث آب گرفتگی معابر در سطح شهر شود کمی عجیب به نظر آمد.

صبح امروز؛ مردم شهر در حالی خانه های خود را به سمت محل کار ترک کردند که ابرهای سیاه آسمان شهر را فراگرفته بود؛ ابتدا خبری از رگبار نبود، بارانی نم نم با حال و هوای پاییزی که دل هر شهروند خسته دلی را به نوستالژی های پاییزی اش سوق می داد، اما این نم نم باران چنان تبدیل به رگبار شد که عده ای از موتور سوارها را زیر پل های داخل اتوبان ها مجبور به توقف کرد.

عده ای که با پیش بینی این هوا از خانه بیرون آمده و چتری را سقف خود قرار داده بودند ، همچنان آرام آرام و قدم زنان از هوای پائیزی شهریورماهی امروز لذت می بردند اما افرادی هم مشاهده شدند که حتی حاضر نبودند برای اینکه با ظاهری نافٌرم وارد محل کار شوند یک قدم زیر این بارش رحمت قدم بزنند.

در گفت و گویی که دیروز خبرنگار برنا با پرویز رضا زاده مدیر کل پیش بینی آب و هوای کشور انجام داد؛ عنوان شد: هوای تهران تا روز دوشنبه به 20 درجه سانتیگراد خواهد رسید که براساس آن هوای پاییزی در پایتخت را شاهد خواهیم بود.

زندگی با بارش رحمت الهی در ماه میهمانی الهی چرا جاری نباشد رفیق...
[ یکشنبه 6 شهریور 1390 ] [ 09:10 ق.ظ ] [ زهرا سلطانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :