شاخه طوبی
سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنم 
نویسندگان

"یُریدُونَ أَنْ یُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُون‏"

 مى‏خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش كنند ولى خداوند نمى‏گذارد تا این كه نور خود را كامل كند و هر چند كافران خوش ندارند.

"قرآن کاغذ و مرکب نیست که با سوختن از بین برود"

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در پی اهانت به مقدسات مسلمین جهان و هتک حرمت قرآن کریم، رهبر فرزانه انقلاب پیامی صادر کردند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله العزیز الحكیم: انا نحن نزلنا الذكر و انا له لحافظون

ملت عزیز ایران - امت بزرگ اسلام!

اهانت جنون آمیز و نفرت انگیز و مشمئز كننده به قرآن مجید در كشور آمریكا كه در سایه امنیت پلیسی آن كشور اتفاق افتاد حادثه ی تلخ و بزرگی است كه نمی توان آن را تنها در حد یك حركت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب آورد. این یك اقدام محاسبه شده از سوی مراكزی است كه از سال ها پیش به این طرف، سیاست اسلام هراسی و اسلام ستیزی را در دستور كار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته اند.

این حلقه دیگری از زنجیره ننگینی است كه با خیانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حركت كارتونیست خبیث دانماركی و دهها فیلم ضد اسلام ساخته شده در هالیوود ادامه یافت و اكنون به این نمایش نفرت انگیز رسیده است.

پشت صحنه ی این حركات شرارت بار چیست و كیست؟

مطالعه ی این روند شرارت كه در این سال ها با عملیات جنایت بار در افغانستان و عراق و فلسطین و لبنان و پاكستان همراه بود، تردیدی باقی نمی گذارد كه طراحی و اتاق فرمان آن در دستان سران نظام سلطه و اتاق فكرهای صهیونیستی است كه از بیشترین نفوذ بر دولت آمریكا و سازمان های امنیتی و نظامی آن و نیز بر دولت انگلیس و برخی دولت های اروپائی برخوردارند.
اینها همان كسانی اند كه پژوهش های حقیقت یاب مستقل روز به روز بیشتر انگشت اتهام در ماجرای حمله به برج ها در 11 سپتامبر را به سوی آنان متوجه می كنند. آن ماجرا بهانه ی حمله به افغانستان و عراق را به رئیس جمهور جنایتكار وقت آمریكا داد و او اعلان جنگ صلیبی كرد و همان شخص بنابر گزارش ها، دیروز اعلام كرده است كه این جنگ صلیبی با ورود كلیسا به صحنه، كامل شد.

هدف از اقدام نفرت انگیز اخیر آن است كه از سوئی مقابله با اسلام و مسلمانان در جامعه ی مسیحی به سطوح همگانی مردم كشیده شود و با دخالت كلیسا و كشیش، رنگ مذهبی گرفته و پشتوانه ئی از تعصبات و تعلقات دینی بیابد، و از سوی دیگر ملت های مسلمان را كه از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه دار می شوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازد.

این اقدام كینه توزانه؛ نه آغاز یك جریان، بلكه یك مرحله از روند طولانی مدت اسلام ستیزی به سركردگی صهیونیسم و رژیم آمریكا است. اینك همه ی سران استكبار و ائمه الكفر در برابر اسلام قرار گرفته اند.

اسلام، دین آزادی و معنویت انسان، و قرآن كتاب رحمت و حكمت و عدالت است؛ وظیفه ی همه ی آزادیخواهان جهان و همه ی ادیان ابراهیمی است كه در كنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام ستیزی با این شیوه های نفرتبار مقابله كنند. سران رژیم آمریكا نمی توانند با سخنان فریبنده و میان تهی، خود را از اتهام همراهی با این پدیده ی زشت تبرئه كنند.
سالهاست كه مقدسات و همه ی حقوق و حرمت میلیونها مسلمان مظلوم در افغانستان و پاكستان، عراق و لبنان و فلسطین زیر پا گذاشته شده است. صدها هزار كشته، دهها هزار زن و مردم اسیر و زیر شكنجه، هزاران كودك و زن ربوده شده و میلیون ها معلول و آواره و بی خانمان، قربانی چه چیزی شده اند؟ و با همه ی این مظلومیتها، چرا در رسانه های جهانی غرب، مسلمانان را مظهر خشونت و قرآن و اسلام را خطری برای بشریت وانمود می كنند؟ چه كسی باور می كند كه این توطئه ی گسترده بدون كمك و دخالت حلقه های صهیونیستی درون دولت آمریكا ممكن و عملی است؟!

برادران و خواهران مسلمان در ایران و سراسر جهان!

لازم می دانم این چند نكته را به همه متذكر گردم:

اولاً: این حادثه و حوادث پیش از ان به روشنی نشان می دهد كه آنچه امروز آماج حمله ی نظام استكبار جهانی است اصل اسلام عزیز و قرآن مجید است؛ صراحت مستكبران در دشمنی با جمهوری اسلامی ناشی از صراحت ایران اسلامی در مقابله با استكبار است و تظاهر آنان به دشمن نبودن با اسلام و دیگر مسلمانان، ‌دروغی بزرگ و فریبی شیطانی است.
آنان با اسلام و هر آنكس كه بدان پایبند است و هر آنچه نشانه ی مسلمانی است دشمن اند.

ثانیاً: این سلسه ی كینه توزی ها با اسلام و مسلمین، ناشی از آن است كه از چند دهه پیش تاكنون نور اسلام از همیشه تابنده تر و نفوذ آن در دلها در جهان اسلام و حتی در غرب از همیشه بیشتر شده است. ناشی از آن است كه امت اسلام از همیشه بیدارتر شده و ملتهای مسلمان اراده كرده اند زنجیره های دو قرن استعمار و تجاوز مستكبران را پاره كنند.
حادثه ی اهانت به قرآن و پیامبر عظیم الشان صلی اله علیه و آله، با همه ی تلخی، در دل خود حامل بشارتی بزرگ است. خورشید پرفروغ قرآن روز به روز بلندتر و درخشنده تر خواهد شد.

ثالثاً: همه باید بدانیم كه حادثه ی اخیر ربطی به كلیسا و مسیحیت ندارد و حركات عروسكی چند كشیش ابله و مزدور را نباید به پای مسیحیان و مردان دینی آنان نوشت. ما مسلمانان هرگز به عمل مشابهی در مورد مقدسات ادیان دیگر دست نخواهیم زد. نزاع میان مسلمان و مسیحی در سطح عمومی، خواسته ی دشمنان و طراحان این نمایش دیوانه وار است و درس قرآن به ما، در نقطه ی مقابل آن قرار دارد.

و رابعاً: طرف مطالبه ی همه ی مسلمانان امروز دولت آمریكا و سیاستمداران آنند. آنها اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند باید عوامل اصلی این جنایت بزرگ و بازیگران میدانی آن را كه دل یك و نیم میلیارد مسلمان را به درد آورده اند، به گونه ئی شایسته به مجازات برسانند.

والسلام علی عباداله الصالحین

سیدعلی خامنه ای

22 / شهریور / 1389

به لینک های زیر حتماً سر بزن رفیق...
دنبالک ها: اندیشه روشن، خفه خون گرفتگی جنبش سبز، آمریكایی‌ها قرآن‌ها را به آتش كشیدند، terry jones is new devil، ۲۰۰ جلد منشور صلح جهان برای ظلم می سوزد، یا مولانا یا صاحب الزمان الغوث الغوث، باید واژه ی «ناموس» را وارد دیکشنری آکسفورد کنیم، قرآن عزیز من، اِنّا نَحنُ نَزَّلنَا الذِّکرَ وَ اِنّا لَهُ لَحافِظُونَ، صبح نزدیك است ...، لگد نکنید این همه موسی و عیسی را، جنبش وبلاگی قلم در دفاع از قرآن، مظلومیت همیشگی ...، قرآن، دوران جاهلیت ثانی و عصر توبه بشریت رسیده.،
[ سه شنبه 23 شهریور 1389 ] [ 09:27 ق.ظ ] [ زهرا سلطانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :